Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Legendární konopná odrůda Orange Bud od Dutch Passion tvoří krásné oranžové palice, hledej další odrůdy na Cannapedia.cz
Výrobce

Orange Bud®

Průměrné hodnocení: 4.5 (37× hodnoceno)

Toto je jedna z původních variant skunku (100% skunk!) a podle Dutch Passion je to jeden z nejlepších skunků, na jaké dosud narazili. Orange Bud byl vybrán z výjimečných skunkových genetik v raných osmdesátých letech. Je to velmi stabilní odrůda, která roste dobře uvnitř i venku v jakémkoliv typu půdního substrátu. Dokonce i začínající pěstitelé prý budou překvapení, jak snadno se dá pěstovat. Vytváří hutné palice pokryté krystalky a krásnými oranžovými chloupky. 

Orange Bud byl šampiónem v 80. a 90. letech, ale i nadále zůstává klasickou skunkovou odrůdou, s kterou by se měl seznámit každý znalec na skunky. Orange Bud má nejlepší výsledky při pěstování metodou „moře zeleně“ (SOG). Orange Bud chutná unikátně, sladce, s osvěžujícím citrusovým nádechem nektarinek a zralých pomerančů. 
Tato lahůdka se stále řadí mezi pět nejlépe prodávaných odrůd u Dutch Passion, protože je stabilní, silná, snadno se pěstuje a má vynikající parametry.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
indika/sativa
Doba květu indoor
7–8 týdnů
Doba květu outdoor
konec října
Genetika
Neznámý
Šlechtitel
Dutch Passion
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!