Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Medical Kush

Průměrné hodnocení: 3.7 (15× hodnoceno)

Převážně indika. Chitrali #1 (IBL) x Skunk #1. Pěstuje se snadno. Vysoce stabilní odrůda s velkým léčebným uplatněním, zejména proti bolesti.

Medical Kush byl klonován ze semen Chitrali #1 získaných přímo z Pákistánu (z údolí Hindúkuš) a dále byl stabilizovaný s pomocí osvědčeného otce Skunk #1. Díky rozsáhlé selekci a zpětnému křížení s Chitrali bylo docíleno značné stability a odolnosti vůči stresu a vznikly pouze dva zřetelné fenotypy.

Medical Kush od Spliff Seeds je převážně indika s palicemi tvrdými jako šutr a masivní tvorbou pryskyřice. Dlouhou dobu byl v Holandsku nejpopulárnější léčebnou odrůdou využívanou zejména proti bolesti.

Medical Kush má dva fenotypy, z toho jeden typicky indikový – je nižší, robustnější a má kompaktní nugety typické pro kushové linie. Fenotyp číslo dva je více sativový – je vyšší a má dlouhé palice, které nejsou tak husté. Medical Kush je ideální odrůda k pěstování metodou SCROG a hodí se k pěstování ve většině mírných podnebí. Doba květu v indooru trvá 8 až 9 týdnů, venku se sklízí od poloviny září do poloviny října.

Voní po citrónech s nádechem borovice. Chutná lahodně, sladce. Nezpůsobuje splašené myšlenky ani paranoiu, takže se hodí proti chronické bolesti a stresu.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
70% indika / 30% sativa
Doba květu indoor
8-9 týdnů
Doba květu outdoor
Říjen
Genetika
Chitrali #1 (IBL) x Skunk #1
Vůně
Sladce citronová chuť a bylinková vůně
Výška rostliny
indoor: 1,00-1,20m, outdoor: 2,00-2,50m
Šlechtitel
Spliff Seeds
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!