Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Cannapedia: Holland’s Hope od Dutch Passion
Výrobce

Hollands Hope®

Průměrné hodnocení: 4 (16× hodnoceno)

Hollands Hope je časem prověřená venkovní odrůda, jedna z úplně prvních, které se od začátku 80. let v Nizozemsku plně aklimatizovaly a pěstují se zde venku. Hollands Hope proslula svou odolností vůči plísním; je to vytrvalá a spolehlivá odrůda, kterou lze sklízet koncem září nebo začátkem října, zhruba po 8 týdnech kvetení.

Jedná se o kvalitní indiku, která byla upravena tak, aby dokázala snést holandské klima, roste ale dobře i v jiných klimatických podmínkách. Rostliny jsou typicky 1–2 metry vysoké.

Je potřeba dávat pozor, aby se nedodávalo příliš mnoho živin, protože to by mohlo vyvolat příliš velký růst listů na úkor palic. Palice typicky dosahují délky 50 centimetrů a obsahují malé lístky.

Hollands Hope patří již řadu let mezi spolehlivé venkovní odrůdy, chuť má hodně sladkou. Účinek je vhodný i pro léčebné uživatele. V nejlepších podmínkách vyrůstá do podoby keře se spoustou postranních výhonků. Tuto odrůdu doporučuje celá generace venkovních pěstitelů.
Hollands Hope zazářila též v holandském televizním seriálu „Hollands Hoop“ (S01E04).Seriál je o jedné konopné farmě v Holandsku a v roce 2014 jej vysílala televize NPO.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indika
Doba květu outdoor
8 týdnů, září / říjen
Genetika
Hollands Hoop
Výška rostliny
1 - 2 m
Šlechtitel
Dutch Passion
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!