Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Blue Rhino od Positronic Seeds na Cannapedia.cz
Výrobce

Blue Rhino

Průměrné hodnocení: 4.2 (5× hodnoceno)

Tato indika je skvělá proti bolesti, kvůli čemuž byla i oceněna v rámci studie BESFES. Je výsledkem zevrubné selekce z desítek rostlin. Matka pocházela z Britské Kolumbie a obsahovala modrou genetiku (Blue). Mezi odrůdami typu Rhino se jedná o vyloženě léčebnou odrůdu.

Díky modrým genům se v pozdních fázích kvetení barví do modra až tmavě purpurova. Kytky vynikají nezvyklým vzhledem a obří hlavní šiškou. K vyvinutí dostatečného kořenového systému potřebuje nemalý prostor, takže malý květináč nestačí. Mezi hustými větvemi je minimální rozmezí. Díky indikovému původu nedosahuje velké výšky a tvoří jen malé množství listů, i když tedy velkých.

Během fáze květu v indooru nedosahuje velkého vzrůstu. Pokud se v posledních dvou týdnech květu sníží teplota (na 15 až 18 ºC), zvýší se i vliv modré genetiky na vzhled, chuť a aroma. Při venkovním pěstování na sluníčku „Modrý nosorožec“ využije veškerý svůj potenciál a bude mít největší palice z celé zahrady.

Aroma je koktejlem všech klasických indikových vůní a díky příměsi linie Rhino je komplexnější než kterákoli odrůda z modré rodiny. Ve vůni jsou cítit lahůdkové lesní plody jako borůvka a černý rybíz. I chuť má unikátní, jsou v ní cítit stopy vzácných dřevin, koření a zralého ovoce se zemitými podtóny. Díky vysokému obsahu CBD má dobré léčebné účinky, zejména slouží k relaxaci.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indikový hybrid
Doba květu indoor
60 dní
Doba květu outdoor
1.–10. října
Genetika
Blueberry x White Rhino
Vůně
klasické indikové vůně včetně borůvky a černého rybízu
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Cannapedia: Blue Rhino od Positronic Seeds
Blue Rhino by Positronic Seeds great marijuana strain and much more on Cannapedia.cz

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!