Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Cannapedia: Black Jack odrůda konopí od Sweet Seeds
Výrobce

Black Jack ®

Průměrné hodnocení: 3.4 (31× hodnoceno)

Kříženec Black Dominy s mimořádným exemplářem Jacka Herera. Hybrid má příjemnou, intenzivní vůni připomínající katedrálové kadidlo a odrůdy Haze. Tato odrůda vytváří dlouhé boční výhonky s bohatými voňavými palicemi obtěžkanými pryskyřicí, takže rostliny nabudou tvar obrovské koule, skoro tak široké jak vysoké. Křížení s Black Dominou vetklo do pozadí sladkou vůni, která změkčuje pronikavou katedrálově kadidlovou vůni Jacka Herera. Je to odrůda s obrovskou hybridní odolností, dokonale adaptovaná na požadavky indoorového pěstování. Ve venkovním prostředí se při zasazení do zeminy a dostatku slunečního svitu stává silně pryskyřičnatým a chlupatým třímetrovým gigantem. Seznam ocenění hovoří za vše: 1. místo v kategorii „Interior Hydro“ na Encuentro por la normalización y el consumo responsable v Málaze v roce 2008, 2. místo v kategorii „Mejor Hashish“ na Revolta Verde 2008 v Gironě, 3. místo za „Exterior“ na Copa Bitox 2008 v Sabadellu, 1. místo v kategorii „Interior Hydro“ na Encuentro Por La Normalización Y El Consumo Responsable 2009 v Málaze, 2. místo za „Interior“ na přehlídce Fumaria 2009 v Lleidě.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
50% Indika/50% Sativa
Doba květu indoor
9 týdnů
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Black Domina x Jack Herer
Vůně
příjemná, intenzivní vůně připomínající katedrálové kadidlo
Šlechtitel
Sweet Seeds
Země
Španělsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář
Isabella (neověřeno)
8 let 2 měsíce
History levitra walmart program Wales is also known for its mountains, but I never imagined so many of them were plonked next to the sea. I also didn’t realise how unfriendly sheep and cows can be if you come across them in your path or how annoying horseflies are. can i buy propecia over the counter However, just how Cohen, who launched SAC Capital in 1992with just $25 million, managed to generate some of the bestreturns in the $2.2 trillion industry always has remained a bitof a mystery. Over its history, the firm has provided investorsa 25 percent return on average annually, even after chargingsome of the industry's highest fees.
5125
Brooklyn (neověřeno)
8 let 2 měsíce
I'm sorry, I didn't catch your name cialis generico farmacia europea The scientists have found that eating large amounts of liquorice, which is a common craving for pregnant women, can also deactivate the barrier that protects the foetus from the mother’s stress. can i buy propecia over the counter More than a week before the election, the United States, which has sanctions in place against Mugabe, expressed concerns about the credibility of the vote, citing persistent pro-ZANU-PF bias in the state media and partisan security forces.
5125

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!