Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Mango Crunch Regular

Zatím nehodnoceno

Mango Crunch je výsledkem dlouhého a komplexního šlechtitelského procesu. Naším cílem bylo vytvořit odrůdu, která bude plná sladkých a ovocných chutí. Dalším cílem bylo zaručit, aby tato odrůda byla opravdu silná a navozovala příjemné účinky. K dosažení těchto cílů zkombinovali naši zkušení šlechtitelé dvě odrůdy. Jednou z nich byla stará indiková odrůda ze Severního Nizozemí a druhou byl sativový hybrid původem z legendárního Smaragdového Trojúhelníku ze Severní Kalifornie. S těmito odrůdami se naši šlechtitelé pustili do práce.

Odrůda Mango Crunch je výsledkem tohoto selektivního šlechtitelství a jedná se o hybrida, který obsahuje 65% indikové genetiky a 35% sativové.

Téměř vyvážená genetika odrůdy Mango Crunch zaručuje různé účinky. Jistě si povšimnete euforických a stimulačních účinků společně s uklidňujícími a sedačními vlastnostmi. Účinky jsou zpočátku cerebrální a motivující a jsou skvělé k fyzickým aktivitám jako je běh či surfování. Po chvíli se tyto kognitivní účinky přesunou do pozadí a začne nastupovat tělesná fáze, která navozuje hlubokou relaxaci. Tyto účinky jsou ideální pro obnovu vašeho těla po cvičení a také jsou vhodné pro problémy se spaním.

Odrůda Mango Crunch získala své jméno po svém úchvatném terpenovém profilu. Její velké květy produkují pryskyřici, která svou vůní připomíná mango, ananas a další ovoce. Každé potáhnutí je plné delikátních sladkých chutí s kyselými tóny a také s náznaky cukroví, grepu a dieselu.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Sativa 35% Indica 65%
Doba květu indoor
8 - 9 týdnů
Genetika
Mango Haze x Sour Diesel
Vůně
Citrusy, mango
Výška rostliny
uvnitř 90-140 cm, venku 140-180 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemí

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!