Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

L.A. Amnesia®

Průměrné hodnocení: 4.7 (7× hodnoceno)

Jde o výsledek spolupráce mezi legendárními pěstiteli Paradise Seeds a legendárním konopným guru Tommy Chongem pro jeho novou společnost Chong's Choice.

Hledali jsme velmi zvláštní sativu, kterou bychom vnesli do exkluzivní linie Chong's Choice a tohle je určitě ono! L.A. Amnesia spojuje genetiku světově proslulého nizozemského strainu Amnesia Haze s odrůdou Kush. Strain je pomenovaný po Los Angeles, protože tato nebeská odrůda je pro město andělů naprosto perfektní!

Amnesia je ovocný energický strain s genetickým kódem, který má své kořeny na Jamajce a v jižní Asii, a zkušeným konopným hlavám jej není zapotřebí zvlášť představovat. Kush v této kombinaci je náš vlastní přínos k populární odrůdě, nesoucí holandské geny, které dávají této klasice skutečný turbo boost.

Pro indoor pěstovánní je L.A. Amnesia skvělá volba a je dobrou rostlinou jak pro začátečníky, tak pro staré profesionály. I když je to sativa, element Kush zajišťuje, že se nebude vytahovat stejně jako jiné odrůdy a rostlina produkuje tlusté centrální a velmi velké palice, má také vysoký poměr kalichů k listům. Pokrytí trichomy je tak silné, že tyto palice září jako kouzelné krystaly.

L.A. Amnesia si povede dobře i při outdoor pěstování. V jižních oblastech, kde je dostatek tepla a světla, bude reagovat na slunce rychlým vývojem. Poměrně dobře si povede i ve více severních oblastech Eurasie a Ameriky.

Má výraznou citrusovou / zemitou / haze chuť, plnou terpenů.

L.A. Amnesia nadchne rekreační fanoušky sativ, její všestranné vlastnosti přinesou úlevu od bolesti a povzbudí chuť k jídlu těm, kteří se konopím léčí.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně sativa
Doba květu indoor
56 - 63 dní
Genetika
Amnesia Haze x Kush
Vůně
Ovocná, citrusová, haze
Šlechtitel
Chong's Choice
Země
Spojené státy

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!