Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Cannapedia.cz: Konopná odrůda Blueberry od Spliff Seeds a mnoho dalších / Marijuana strain Blueberry by Spliff Seeds and many more
Výrobce

Blue Berry fem

Průměrné hodnocení: 4.5 (13× hodnoceno)

Původní Blueberry se skládá z exotického mixu genetických původů: Chocolate Thai, Afghani a Highland Oaxaca. Původem je z Kalifornie v USA, kde ji vyšlechtil známý DJ Short. Tato Blueberry poté byla zkřížena s jedním z nejlepších otců Northern Lights Special, jehož výsledkem je převažující vliv indického konopí (75 %). Ve většině severních států může být také pěstována venku a vlivem chladnějšího počasí během dne získávají listy modrý nádech. V Holandsku sklízí v polovině října. Venku v půdě dorůstá do výšky zhruba 3 metry. Je hodně kompaktní a má jen velmi málo vedlejších větví. Květy a vějířové listy jsou krásně modro-fialové. Na venkovní odrůdu je trichomy pokryta přímo masivně. Při sklizni budete mít ruce polepené pryskyřicí. Úžasný poměr mezi listy a květy, proto je její prostříhávání snadné.

Naše Blueberry má tři fenotypy, které se liší ve tvaru květů, listy, výškou a barvou. Fenotyp č. 1 (převažující vliv indického konopí) má protáhlou, pevnou strukturu květů a výborný poměr mezi květy a listy. Celkový vzhled rostliny je zelený s několika purpurovými pestíky. U fenotypu č. 2 (převažující vliv indického konopí) jak květy, tak i listy později získají purpurovou barvu. Přináší staré známé vzrušení typické pro indické konopí. Fenotyp č. 3 spíše tíhne ke konopí setému. Purpurovou barvu získávají pouze kalichy. Tvoří jeden velký, vysoký květ a má výšku jako seté konopí. Celkově se dá říct, že Blueberry je nízká, robustní a podsaditá rostlina, která produkuje těžké, pevné květy. Kalichy jsou ve tvaru svíčky, středně velké až velké. V ideálních podmínkách se barva těchto kalichů změní na purpurovou. Poměr mezi květy a listy je dobrý. Můžete ji prořezávat a zkracovat, abyste tak získali lepší sklizeň, ale i tak potřebuje dostatek místa. Nevyžaduje příliš živin. Vegetativní období je zhruba 3 týdny.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
75% indika / 25% sativa
Doba květu indoor
8 týdnů
Doba květu outdoor
říjen / září
Genetika
Chocolate Thai x Afghani #1 x Highland Oaxaca x NL Special
Vůně
Ovocné, lehce zemité aroma se sladkou, borůvkovou chutí
Výška rostliny
indoor: 0.50-0.80m, outdoor: 2.00-3.00m
Šlechtitel
Spliff Seeds
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!