Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Medical Mass

Průměrné hodnocení: 4 (27× hodnoceno)

Medical Mass je nový hybrid Critical a Medical Madre. Převážně jde o indiku, která v sobě kombinuje to nejlepší z odrůd Royal Highness, Royal Medic a Critical Mass.

Výsledkem této hybridizace je příjemná odrůda s nízkým obsahem THC, která se dobře pěstuje venku i uvnitř. Většina odrůd s nízkým obsahem THC má na uživatele nižší psychoaktivní účinek, díky čemuž jde o dobrou volbu pro ty, kdo hledají léčebné účinky a úlevu od bolesti, aniž by to ovlivnilo jejich vnímání.

Medical Mass je silně, až medově sladká odrůda s komplexním buketem. Nemá má však nijak přeslazenou ani příliš skunkovou chuť, takže si ho užije i ten, komu nejde jen o nízký obsah THC pro léčebné účely. 

Díky relativně nízkému vzrůstu (od 0,6 m do 1 m výšky) se hodí těm, kdo pěstují uvnitř a nemají dostatek místa. Rostliny pěstované venku mohou dosáhnout výšky metr až metr a půl. Medical Mass má celkem krátké období květu (7–8 týdnů) a při pěstování venku se sklízí na konci září. Díky krátké době kvetení a nízkému obsahu THC je to ideální odrůda pro dlouhodobé léčebné uživatele. Pacienti, kteří usilují o úlevu od bolesti, mohou sklízet o něco později, aby v palicích maximalizovali poměr CBD a THC. 

Medical Mass je novinka, která voní dobře, chutná dobře, má krátké období kvetení a nepotřebuje mnoho péče. Šlechtěno speciálně s ohledem na léčebné uživatele, kteří se chtějí vyhnout psychoaktivním odrůdám s vysokým obsahem THC.

Tuto odrůdu můžete zakoupit i jako součást kalendáře Cannapedia 2019 ve verzi Konopné odrůdy bohaté na CBD.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60% ind. / 40% sat.
Doba květu indoor
7–8 týdnů
Doba květu outdoor
konec září
Genetika
Critical Mass x Royal Madre
Výška rostliny
60 - 100 cm uvnitř, 120 - 150 cm venku
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!