Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Heaven’s Fruit by Philosopher Seeds
Výrobce

Heaven’s Fruit

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Tenhle šlechtitelský projekt začal výběrem ideálního exempláře NY City Diesel od Soma Sacred Seeds, což je kytka s výrazně naftovou vůní. Ta byla opylena samcem odrůdy Tropimango od Philosopher Seeds, aby se zlepšila struktura, ale zůstalo zachováno aroma a chuť NYCD. Ideální do indooru, ale i do zahrad.

Heaven’s Fruit je kompaktní kytka s krátkými, bujně rostoucími listy. Jejich světlé zelená barva kontrastuje s výraznými pryskyřičnými žlázami, kterými se květy během dozrávání osypou. Květenství vypadají úchvatně a jsou hutné, kompaktní a notně aromatické.

Jedná se hodně stabilní a uniformní hybrid, vhodný pro pěstování metodou „sea of green“ (SOG). Philosopher Seeds doporučují vysadit 25–30 rostlin na metr čtvereční.

Celková kvalita se zvýší při snížení teploty na 18 °C, i když to mírně poznamená výnos. Při nižších teplotách se květy ke konci kvetení krásně zabarví do fialova až černa.

Heaven’s Fruit při pěstování venku vypadá jako elegantní vánoční stromeček. Pokud teploty ve finální fázi květu klesnou pod 15 °C, listy získají fantasticky fialovou barvu. Díky vynikající odolnosti vůči škůdcům, plísním a jiným nemocem nezklame žádného zahradníka.

Díky nakřížení s Tropimangem je naftová příchuť mírně oslabená a objevují se v ní i lahodně sladké, ovocné a zemité tóny. Šlechtěno pro milovníky Dieselu, kteří však preferují komplexnější chuť a jemnější nuance.

 

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60% sat./ 40% ind.
Doba květu indoor
60–65 dní
Doba květu outdoor
polovina října
Genetika
NY Diesel x Tropimango
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!