Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Tropimango by Philosopher Seeds
Výrobce

Tropimango

Průměrné hodnocení: 3.2 (13× hodnoceno)

Tropimango je výsledkem samoopylení (S1) vybraného exempláře legendární a mnohonásobně oceněné odrůdy Somango. O tento poklad se s Philosopher Seeds podělil jeden jejich velmi dobrý kamarád.

Hodí se do indooru i outdooru, nicméně podmínkou je nízká vlhkost v závěru dozrávání. Tropimango má velké, tmavé a bujně rostoucí listy a krátké rozpětí mezi větvemi, které se ale časem mírně zvětší. Díky robustní struktuře a toleranci k vysokým dávkám hnojiva se pěstuje snadno. Philosopher Seeds doporučují udržovat teplotu pod 28°C.

Daří se jí při metodě SOG, 20–25 rostlin na metr čtvereční, s obdobím růstu tři týdny. Palice jsou pevné, těžké a kompaktní a zcela pokryté aromatickou, jasně bílou pryskyřicí.

Při pěstování venku vzniknou husté a kompaktní keře. Philosopher Seeds doporučují sázet na začátku dubna. Pokud si přejet mít menší kytku, počkejte si do půlky května nebo použijte 25–50litrové květináče. Pozor na deště a rosu během dozrávání, protože v hustých květenstvích se pak může tvořit plíseň.

Tropimango voní tak, jak se jmenuje: po tropickém ovoci, zejména mangu. Vůně se pak zhmotní i na patře, takže chuť odpovídá vůni. Chuť je dlouhotrvající a má lahodný ovocný ocas. Ve vaporizéru pak vynikne celé spektrum terpenů.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
30% sat./ 70% ind.
Doba květu indoor
55–65 dní
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Tropimango S1
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!