Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Exotic Witch Regular

Zatím nehodnoceno

Všechny nejlepší konopné odrůdy na trhu začaly svou cestu jako původní odrůdy, které se přirozeně vyvinuly v přírodě. Odrůda Exotic Witch je přesně takovou odrůdou. Jedná se o indika-dominantního polyhybrida, jehož rodiče jsou z odlišných regionů.

Polovina její genetiky pochází z původní sativové odrůdy, kterou se podařilo objevit v deštném pralesu Západní Indie. Genetik zabývající se divoce rostoucím konopím narazil při svých cestách na tuto rostlinu a rozhodl se ji přivést do Kalifornie. Zde ji šlechtitelé zkřížili se starou indikou, původem ze Severní Kalifornie. Tak vznikla odrůda Exotic Witch, kterou se postupem času a generací povedlo stabilizovat. Výsledkem je vysoce aromatická odrůda, která má skvělé fyzické účinky.

Exotic Witch má za předky jak indiku, tak i sativu. Nicméně její indikové geny se prosadily více. Tato odrůda vám navodí primárně uklidňující účinky, které jsou velice příjemné. Tyto účinky jsou zřetelné již několik sekund po prvním potáhnutí. Pocítíte, jak se vaše napětí ve svalstvu začne uvolňovat a také dojde ke zlepšení vaší nálady.

Exotic Witch je skvělá pro večerní a noční užívání. Její sedativní účinky vám pomohou se uvolnit a v klidu se podívat na film či si přečíst knihu. Také posílí vaši chuť k jídlu a krásně vás ukolíbá ke spánku.

Tato odrůda produkuje kompaktní a úzké palice, které jsou plné trichomů. Tyto mikroskopické struktury dokážou vyprodukovat až 20% THC. Dále obsahují velice unikátní směs aromatických terpenů. Tyto chemikálie produkují úžasnou vůni a chuť připomínající kyselé tropické ovoce s náznakem santalového dřeva, květin a kushe.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Sativa 20% Indica 80%
Doba květu indoor
7 - 8 týdnů
Genetika
West Indies Sativa x Indica 80' Northen California
Výška rostliny
uvnitř 80-120 cm, venku 130-160 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemí

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!