Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Bubble Kush Automatic

Průměrné hodnocení: 3.8 (4× hodnoceno)

Pečlivě navržená odrůda, která v sobě kombinuje ty nejlepší kvality různých sativ, indik a ruderalis. Výsledkem je odrůda, která přináší jedinečný zážitek – a to i zkušeným znalcům. V rodokmenu se setkávají především tyto odrůdy:

Bubble Gum: Od svých počátku v Indianě po pozdější vývoj v Nizozemsku byla tato proslulá indika vyvíjena pro výraznou sladkou chuť a vůni a léčebné účely. Právě po tomto oceňovaném konopí zdědil Bubble Kush Automatic svou slaďounkou chuť.

OG Kush: V této mimořádně oblíbené, původně kalifornské odrůdě se snoubí kvality jak indiky, tak sativy, a není divu, že její obliba přesáhla z Ameriky do celého světa.

Royal Critical Automatic: Royal Critical Automatic je hybrid oblíbený u pěstitelů díky svému rychlému a snadnému pěstování a také díky své úžasné chuti. 

Bubble Kush Automatic byl šlechtěn tak, aby v sobě spojil ty nejlepší vlastnosti všech těchto skvělých linií, jinými slovy aby vznikla kytka, která se snadno pěstuje a zaujme svou chutí, v tomto případě příjemně nasládlou a se zemitými podtóny. 

Při pěstování venku je Bubble Kush Automatic připravený ke sklizni během sedmi až osmi týdnů. V indooru mají plně vzrostlé rostliny 70 až 100 centimetrů na výšku, zatímco venku se jejich výška pohybuje od 100 do 140 centimetrů. Charakter pěstování tedy zásadně ovlivňuje to, že tato semínka jsou samonakvétací. Na rozdíl od tradičních feminizovaných semínek, například feminizovaných odrůd jako Bubba Kush a Bubble Kush, si pěstitelé v případě samonakvétacích semen nemusejí dělat starosti se zajištěním 12 hodin přímého světla denně. Díky prvkům ruderalis, které jsou přítomny v genetice této velmi odolné odrůdy, rostliny vykvetou během pouhých pěti až sedmi týdnů, a to stejně jako Bubble Gum Automatic nebo Bubba Kush Automatic, které jsou oblíbené kvůli snadnému pěstování a příjemné chuti.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
10% sat. / 60% ind. / 30% ruderalis
Doba květu indoor
5–7 týdnů
Doba květu outdoor
5–7 týdnů
Genetika
Bubble Gum x OG Kush x Critical Automatic
Životní cyklus
7–8 týdnů po vyklíčení
Výška rostliny
40 - 80 cm ve vnitř, 60 - 100 cm venku
Šlechtitel
Royal Queen Seeda
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!