Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Bubble Kush

Průměrné hodnocení: 4 (2× hodnoceno)

Feminizovaný Bubble Kush od Royal Queen Seeds se vyznačuje skvělou chutí a krásným vzrůstem. Bubble Kush je hybrid tvořený z 80 procent indikou a z 20 procent sativou. V příchuti je jasně cítit žvýkačka. Jinak ale charakterem připomíná O.G. Kush.

Při pěstování uvnitř dosahují rostliny výšky 80 až 140 centimetrů. V porovnání s ostatními odrůdami je to dobře stavěná rostlina, která tvoří spoustu květů. Při pěstování venku je nejlepší čas pro sklizeň konec září. Rostliny dosahují výšky 160–200 centimetrů. Během růstu je dobré zabezpečit, aby nebyl negativně ovlivněn měnícími se teplotami. Co se týká fyzického vzhledu, Bubble Kush tvoří velké, tmavě zelené palice s červenými chloupky. Palice jsou hustě poseté velkými krystaly. Na konci životního cyklu jsou to velké a krásné rostliny.

Vzhledem k silné dominanci indiky je Bubble Kush vhodný pro pacienty, kteří hledají úlevu od bolesti, depresí nebo nespavosti. Komu chutnali jeho rodiče, tomu se bude zamlouvat i tento nový feminizovaný Bubble Kush s příchutí žvýkačky a vůní, která je sladce zemitá, ale taky pěkně čpí!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
20% sat./ 80% ind.
Doba květu indoor
7 - 8 týdnů
Doba květu outdoor
konec září
Genetika
Bubble Gum x O.G. Kush
Vůně
sladká, zemitá, štiplavá
Výška rostliny
Uvnitř: 80–140 cm, venku: 160–200 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!