Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Blue Medi Kush by Spliff Seeds
Výrobce

Blue Medi Kush

Průměrné hodnocení: 3 (1× hodnoceno)

Hybrid. (California Sour x OG Kush) x Afghan Kush. Tmavé listy i palice s modrými a fialkovými odstíny. Skvělá léčebná odrůda.

Spliff Seeds získali klon fialky California Sour x OG Kush z jedné výdejny léčebného konopí v Kalifornii a byli ohromeni její příchutí a vůní, ale nelíbila se jim její struktura květů. Proto ji zkřížili s osvědčenou odrůdou Afghan, a tak vznikl Blue Medi Kush, hybrid s jedinečnými vlastnostmi původního klonu, ale pevnějšími a většími palicemi.

Jedná se o sativovo-indikový hybrid. Ve struktuře a krátké době květu se projevují indikové geny. Příchuť a účinek je však klasicky sativový.

Blue Medi Kush od Spliff Seeds je rychle kvetoucí odrůda, která dozrává za 7 až 8 týdnů. Výška se omezuje na pouhých 40 až 70 cm. Má tři fenotypy, z čehož dva jsou fialové a dozrávají rychleji.

Na patře se rozvine delikátní ovocná příchuť s nádechem hroznů (archivního vína) a mátovým dojezdem. Když se curing provádí delší dobu, získá intenzivní, sladce citrusovou chuť. Je to skvělá léčebná odrůda používaná proti depresi, stresu a úzkosti.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Doba květu indoor
7–8 týdnů
Doba květu outdoor
září
Genetika
(California Sour x OG Kush) x Afghan Kush
Výška rostliny
Indoor 40-70 cm / Outdoor 180-250 cm
Šlechtitel
Spliff Seeds
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!