Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Auto AK by Female Seeds
Výrobce

Auto AK

Průměrné hodnocení: 5 (1× hodnoceno)

Toto je samonakvétací verze Pure AK od Female Seeds. Vznikla zkřížením Pure AK s Lowryderem za účelem stabilizování a zachování původního charakteru AK. Jako každá samonakvétací odrůda Auto AK vykazuje jisté variace, přičemž nejpomalejší fenotyp finišuje zhruba za tři měsíce. To znamená od semínka po sklizeň. Na listech se občas objeví mutace, to je ale u této odrůdy normální. Pěstuje se velmi snadno.

indooru vyžaduje dobrou ventilaci a dostatek živin, aby ze sebe vydala to nejlepší. Auto AK se dá pěstovat v jakémkoli médiu a zejména metodou SOG – díky kompaktní struktuře s jednou hlavní šiškou. Auto AK se pěstuje v režimu 12/12. Rovněž se dá pěstovat metodou SCROG a DWC. Venku přirozeně vyroste vyšší a rozvětvenější než v indoorové pěstírně. Je ale potřeba sázet na slunečném místě, aby kytky plně dozrály.

Auto AK tvoří tvrdé palice s výjimečně pronikavým, zemitým aroma i chutí. Palice jsou lepkavé a pokryté trichomy. Je to hybrid mezi indikou a sativou, ale charakter má převážně sativový.

 

Tuto odrůdu naleznete v nejnovějším vydání lunárního kalendáře Cannapedia pro rok 2019 - edice Samonakvétací konopné odrůdy. Jako dárek jsou součástí i konopná semínka.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
ruderalis/indika/sativa
Genetika
Pure AK x Lowryder
Životní cyklus
10–12 týdnů
Vůně
pronikavě zemitá
Výška rostliny
Indoor: 40–80 cm / Outdoor: 40–120 cm
Šlechtitel
Female Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!