Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Lemon Shining Silver Haze

Průměrné hodnocení: 4.7 (3× hodnoceno)

Lemon Shining Silver Haze je široce uznávaná odrůda konopí, převážně sativa. Je oblíbená i kvůli charakteristické vůni. Podobně jako ostatní „citrónové“ odrůdy i Lemon Shining Silver Haze se pyšní silnou citrusovou vůní, kterou mnozí popisují jako kyselkavou, pikantní a skunkózní, ale navzdory tomu i jako svěží a sladkou. Najdou se i takoví, kdo odér i chuť této odrůdy přirovnávají k citrónovým bonbónům. Je to pravděpodobně díky relativně vysokým koncentracím limonenu a dalších terpenů. Chuť se velmi podobá vůni, díky čemuž je tato bylina vhodná do vaporizéru.

Rostliny Lemon Shining Silver Haze obecně kvetou osm až devět týdnů, podle toho jak se pěstují a jak dobře je o ně postaráno. Při pěstování venku se dá sklizeň očekávat zhruba uprostřed října. Každá rostlina dosahuje při pěstování uvnitř výšky 80 až 140 centimetrů, při pěstování venku 130 až 170 centimetrů.

Palice jsou často velké a protáhlé. Tvoří nádhernou tapisérii limetkově zelené barvy s tóny zlatě žluté, která upomíná na citrónovou lahodnost této odrůdy. Stejně jako v případě většiny sativ jsou i tyto palice vzdušné a takzvaně chlupaté. Jsou totiž pokryty spoustou červených chloupků a lepkavými trichomy.

Lemon Shining Silver Haze je hybridem odrůd Lemon Skunk a Amnesia Haze, což jsou obě sativy vyznačující se vynikající citrónovou chutí a vůní. V případě jejich potomka se jedná o tak špičkovou záležitost, že získal ocenění na High Times Cannabis Cupu v roce 2008, což oblibu této lahůdky ještě zvýšilo.
 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
75% sat./ 25% ind.
Doba květu indoor
8 - 9 týdnů
Doba květu outdoor
půlka října
Genetika
Lemon Skunk x Amnesia Haze
Výška rostliny
Uvnitř: 80–140 cm, venku: 130–170 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!