Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Gorilla Autoflowering

Zatím nehodnoceno

„Samonakvétací verze mocné Gorilly“

Gorilla Autoflowering je samonakvétací konopné semínko, které vyhovuje potřebám pěstitelů žijících v regionech se studenými klimaty a krátkými léty. Díky genům Ruderalis, tato automatická verze super účinné Gorilly přidává extra dávku síly a robustnosti své feminizované předchůdkyni, a roste tak rychle jako jakákoliv pořádná samonakvétací rostlina.

Pro ty z vás, kteří jste zatím nedali Gorille šanci, neboť jste se báli, že zima přijde dříve, než budou vaše palice hotové nebo jste prostě jen nechtěli být závislí na životních cyklech, ale stále chcete pěstovat vysoce účinný klenot konopí, je tento strain sázkou na jistotu. Výjimečný kříženec, jehož samonakvétací vlastnosti neoslabují původní silný výnos pryskyřice a intenzivní perlivé aroma jedné ze zatím nejničivějších genetik Indiky.

Morfologie

Gorilla Autoflowering je napůl Indika a napůl Ruderalis. Díky malé velikosti je perfektním strainem na stísněných místech nebo k pěstování diskrétně na balkoně či zahradě. Přes její celkem hustou strukturu, mezery mezi patry jsou dostatečně dlouhé, dovolují tudíž svobodné proudění vzduchu a světla skrze klenbu, což zabraňuje vzniku jakýchkoliv plísní. Kromě toho, její listy nejsou ani příliš široké, ani příliš dužnaté, takže přirozené světlo prostoupí bez obav. Její zbarvení se tolik neliší od toho, které můžeme najít na feminizované verzi Gorilly: limetkově zelená, s extra vrstvou zmrzlých krystalů na jejích palicích během závěrečných dní kvetení.

Sklizeň

Výnos nabízený samonakvétací verzí Gorilly je skoro stejně tak skvělý jako u její feminizované předchůdkyně. Nicméně pokud chcete získat obrovské rostliny venku, samonakvétací semínko nemusí být tou nejlepší volbou, neboť zhruba po 30 dnech růstu u ní začne kvetení automaticky, bez jakékoliv možnosti prodloužení původního období. Její plody pryskyřice jsou její nejvíce nevšední vlastností, čemuž není s jejím původem divu. S jejími Ruderalis geny se neporazitelný trichom a produkce pryskyřice nedrží na uzdě.

Aroma a chutě

Gorilla Autoflowering je nabitá zejména naftovými podtóny. Už s Gorillou nám vůně nafty přichází na mysl, takže výsledek mixování s OG Kush Auto představuje o to silnější olejnaté aroma.

Pěstování

Ze všech Gorill vytvořených Dinafem Seeds, je tohle určitě ta nejjednodušší k pěstování. Není závislá na fotoperiodách, tudíž tato rychlá a robustní rostlina bude připravena ke sklizni už po 75 dnech po vyklíčení. Nebojte se, jestli stále nejste sezónním pěstitelem konopí, tento druh vám přinese velkou radost skoro sám díky své genetice Ruderalis. Nicméně, rostlina ráda roste v teplých, mírných klimatech a potřebuje strávit hodně času na sluníčku. To je ten okamžik, kdy ukáže svůj pravý potenciál. Ale bude v pohodě i v drsných klimatech, kde nedostatek světla a tepla nijak neohrozí konečný výsledek.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
50% Indika / 50% Ruderalis
Doba květu outdoor
říjen
Genetika
Gorilla x OG Kush Autoflowering
Životní cyklus
75 dní
Vůně
benzín, nafta
Výška rostliny
Výška outdoor: 1,5 m
Šlechtitel
Dinafem
Země
Španělsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!