Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Gold Rush Outdoor

Průměrné hodnocení: 4.4 (21× hodnoceno)

Převážně sativa. Polm Gold x Purple Power x Afghan. Silná, odolná kytka se skvělou tvorbou pryskyřice. Dozrává v druhé polovině září.

Polm Gold byla zkřížená s klasikou jménem Purple Power, aby vznikla odrůda vhodná pro venkovní pěstování v severních zeměpisných šířkách. Otcovská genetika Purple Power se vyznačuje raketovým výkvětem, díky čemuž je Gold Rush Outdoor nejdříve kvetoucí odrůdou v nabídce Spliff Seeds. Sklízí se v půlce až na konci září. Gold Rush Outdoor je hodně silná a robustní rostlina, odolná proti plísním a nemocem. Perfektní pro chladné nebo horské podnebí. Vyznačuje se výbornou produkcí pryskyřice, skvělá chutí a celkovým řízem.

Gold Rush roste jako divá a zvládá i vyšší hladinu EC. Zprvu se nezdá, že by měla příliš mnoho trichomů, ale jakmile se usuší a vyškolí (curing), je jimi zcela obsypaná. Fialový fenotyp dozrává okolo druhého až třetího týdne v září a voní výrazně po naftě, zatímco bílý fenotyp dozrává kolem třetího až čtvrtého týdne září a naftový odér je u něj ještě trvalejší.

Jedná se o silně aromatickou odrůdu se sladkou, dřevitou, kořeněnou a lehce naftovou příchutí s nádechem skořice, pomeranče a limetky.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
85% sativa / 15% ruderalis
Doba květu outdoor
Konec září
Genetika
Polm Gold x Purple Power x Afghan
Vůně
Sladká, naftová vůně a chuť
Výška rostliny
Květináč: 1.70-2.00 m, Půda: 2.00-3.50 m
Šlechtitel
Spliff Seeds
Země
Nizozemsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!