Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Fast Bud Outdoor

Průměrné hodnocení: 4.3 (16× hodnoceno)

Převážně sativa. Early Pearl x mexická sativa x kalifornská sativa. Venkovní odrůda do studeného klimatu. Dozrává rychle.

Fast Bud Outdoor je výsledkem několikaletého křížení a selekce. Jako základ byla použita genetika Early Pearl, zpětně nakřížená s jejími vlastními předky, mexickou a kalifornskou sativou. Cílem bylo ji více stabilizovat, urychlit kvetení a zlepšit kvalitu a celkové parametry.

Fast Bud Outdoor je rychlík ve všech ohledech, například v Holandsku vyráží do květu na začátku srpna. Má skvělý poměr mezi květy a listy a má největší květenství ze všech odrůd Spliff Seeds určených k pěstování v chladném podnebí. Je to vysoká, hustě rozvětvená rostlina, které se nejlépe daří ve volné půdě, kde snadno doroste do výšky 3,5 metru a šířky 2,5 metru. Květenství jsou obvykle podlouhlá a zlehka nadýchaná, díky čemuž není Fast Bud Outdoor tolik náchylný na plíseň. Je důležité ho řádně krmit, protože v posledních čtyřech týdnech květu hodně nabere na objemu. Sklízet se dá na začátku října, ale z hlediska optimální produkce krystalů je lepší nechat ho kvést ještě o týden nebo dva déle. V aroma se setkávají květinové a pepřové tóny se sladkou mandarinkou. Fast Bud Outdoor se používá proti stresu a depresi.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
90% sativa
Doba květu outdoor
Polovina až konec září
Genetika
Early Pearl x Mexican Sativa x Californian Sativa
Vůně
Úžasná květinová, kořeněná vůně a sladká, štiplavá a pikantní chuť
Výška rostliny
2.00-2.50m
Šlechtitel
Spliff Seeds
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!