Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Black Bomb by Philosopher Seeds
Výrobce

Black Bomb

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Black Bomb je výsledkem křížení klonu slavné Black Dominy (s cílem dodat sladkost) a samoce odrůdy Tropimango od Philosopher Seeds. Ideální do indooru i outdooru s nízkou vlhkostí na konci květu. Tato odrůda je vhodná i k výrobě léčebných výtažků.

Black Bomb jer stabilní a homogenní. Roste hodně robustně a kompaktně, větví se jen minimálně. Philosopher Seeds doporučují alespoň tři týdny růstu, jelikož vzdálenosti mezi větvemi jsou malé. Díky nízkému vzrůstu se hodí k pěstování metodou SOG. Mezi třetím a šestým týdnem květu se doporučuje zvýšit příjem živin, aby se krásně vyvinuly květy.

Venku z Black Bomb vyroste silný kulatý keř s kompaktní strukturou. Vzhledem k hustotě palic je náchylná k napadení plísní. Během dozrávání pevných palic je vidět i přibývající množství pryskyřice na povrchu. Pěstuje se snadno, a pokud se vlhkost udrží na optimálně nízké úrovni, je i odolná vůči škůdcům a nemocem.

Po usušení je potřeba školit (curing) alespoň dva týdny. Chuť na patře osciluje mezi sladkými a zemitými tóny, s intenzivním závěrem. Nejlahodněji chutná při vaporizaci.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
20% sat./ 80% ind.
Doba květu indoor
55–60 dní
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Black Domina '98 x Tropimango
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!