Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Think Different

Průměrné hodnocení: 3.7 (23× hodnoceno)

Ve snaze odlišit se od všech ostatních se každému šlechtiteli může stát, že pocítí nutnost „myslet jinak“. Přesně to učinila Dutch Passion svým rozhodnutím představit v 90. letech feminizovaná semena – a stejně tak i nyní přichází s úplně novou specialitou v rámci autofeminizovaných odrůd. Cílem tohoto projektu bylo vytvořit samonakvétací odrůdu s nadprůměrnou kvalitou, která by se stala výzvou i pro ty nejlepší tradiční variety.

Na začátku stála odrůda z genové banky Dutch Passion s názvem AK420; jedná se o hybrid AK47 s výbornými parametry. AK420 byl systematicky křížen s pečlivě zvoleným exemplářem ruderalis. Záměrem přitom bylo překonat vysoké standardy, které nastavil AutoMazar, komerčně nejúspěšnější autofeminizovaná odrůda z roku 2011.

Think Different je odrůda typu AutoFem, která vytváří silné a homogenní rostliny dorůstající typicky do výšky 1–1,5 m. Think Different se skládá zhruba z 60 % ze sativy, z 20 % z indiky a z 20 % z ruderalis. Doba od zasetí do sklizně trvá pouhých 9 týdnů. Pěstuje se snadno.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60 % sativa / 20 % indika / 20 % ruderalis
Genetika
AK420 x Ruderalis
Životní cyklus
10 - 11 týdnů
Výška rostliny
1 - 1,5 metru
Šlechtitel
Dutch Passion
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!