Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Royal Madre

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Jednou z nejsilnějších hnacích sil při legalizaci konopí v jednotlivých zemích jsou jeho léčebné účinky zejména při zmírnění bolesti a stimulaci chuti k jídlu, v čemž se mu žádná bylina nevyrovná. Povolení léčebného a rekreačního využití marihuany je nesmírně důležitým úkolem dneška, a stejně tak i vývoj správných léčebných odrůd. Novinkou mezi silně léčebnými odrůdami je Royal Madre, primárně výsledek křížení odrůd Jack the Ripper a Queen Madre. Tato exkluzivní záležitost od Royal Queen Seeds je ze 75 procent sativa a z 25 procent indika

Po medicínské stránce dokáže stimulovat chuť k jídlu a zmírnit bolest, nevolnost a úzkost. Také může pomoci u takových onemocnění, jako je Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza a .Crohnova choroba.

Feminizovaná Royal Madre se velmi snadno pěstuje, rostliny jsou průměrné výšky. Dozrají osm týdnů od začátku kvetení. Uvnitř se pěstují velmi snadno, dosahují výšky 60 centimetrů až jeden metr. Kdo dává přednost pěstování venku a má ty správné podmínky, může očekávat kompaktní rostliny vysoké jeden až jeden a půl metru, což není moc. Sklízet se dá od začátku října. Vzhledem k převážně indikové genetice není divu, že Royal Madre má vysoký obsah kanabinoidů a hutnou strukturu. Oba rodiče, Jack the Ripper a Queen Madre, se vyznačují ovocnou příchutí, a ta se dá očekávat i tady. 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
75% sat./ 25% ind.
Doba květu indoor
8 týdnů
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Jack The Reaper x Queen Madre
Výška rostliny
Uvnitř: 60–100 cm, venku: 100–140 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!