Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Quick Gorilla

Zatím nehodnoceno

„Pryskyřicí plné palice v rekordním čase“

Neuvěřitelná síla Gorilly a mimořádné plody pryskyřice jí získaly zasloužené místo mezi oblíbenci Dinafem Seeds už za jeden rok. Nejúžasnější vlastnost převažující Indiky je tlustá pokrývka bílých trichomů pokrývající její květy v závěrečných dnech kvetení.

Je tady něco, co bychom mohli dodat tomuto fantastickému strainu? Rychlost. Ale aniž bychom ovlivnili její přirozenost feminizované rostliny. Je schopná produkovat obrovské množství květů a pryskyřice jako její předchůdce. Udělá to jen o dost rychleji. To je přesně to, co Quick Gorilla nabízí: úroda vás může doopravdy zmást, neboť trvá méně než 56 dní.

Morfologie

Quick Gorilla je hybrid Indiky, jehož rychlé kvetení nezmenšuje jeho růst. Je to naopak spíše dost velká a křovinatě vypadající rostlina s dostatečnými mezerami mezi patry, které jí dovolují adekvátní provzdušnění a brání vzniku problémů s vlhkostí. Její zbarvení zůstává prakticky nezměněné: limetkově zelené listy vypadají skoro jako cukrově zmrzlé v závěrečné fázi kvetení.

Sklizeň

Quick Gorilla zkracuje kvetení, ale neovlivňuje to ani kvantitu, ani kvalitu, finálního produktu. Dalším důležitým rysem tohoto význačného křížence je, stejně jako u Gorilly, její schopnost produkovat příšerné množství pryskyřice. Její útržky jsou, nicméně, mimořádně lepkavé. Jsou také, mimochodem, krásné jako u Indiky: super-tlusté, těžké, koulovité a prašné se zářivými trichomy.

Aroma a příchutě

Aroma Quick Gorilla je především perlivé se zemitými podtóny a pár kyselými náznaky, přesně takové, jaké můžeme najít u Gorilly.

Pěstování

Její rychlý růst je její nejhodnotnější výsadou. Už tak krátké kvetení Gorilly (58-63 dní) bylo sníženo o týden až 10 dní. Quick Gorilla kvetení zakončuje již v 51-56 dnech, což jí činí mimořádně vhodnou pro pěstování venku zejména v regionech, kde může dojít k neočekávaným srážkám pár dní přes sklizní. Pěstitelé uvnitř budou také profitovat, neboť rostlina nabízí šanci dosáhnout mnohonásobné sklizně na tom samém místě, s tím samým světelným vybavením a ve stejném čase.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
65% Indika / 35% Sativa
Doba květu indoor
51-56 dní
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Gorilla x OG Kush Auto
Vůně
zemitá, plyn
Výška rostliny
Výška outdoor: 3 m
Šlechtitel
Dinafem
Země
Španělsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!