Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Garlic Mist Regular

Zatím nehodnoceno

Říct, že odrůda Garlic Mist je unikátní, by bylo značné podhodnocení této odrůdy. Tato odrůda je totiž něco mimořádného. Šlechtitelům se povedlo zlepšit žádoucí vlastnosti tak, aby došlo k produkci neskutečných aromat a silných medicinálních vlastností.

Garlic Mist zdědila většinu svého silného terpenového profilu od svého rodiče - odrůdy Garlic Bud. Tato indika-dominantní odrůda, se poprvé objevila v 90. letech minulého století. Tato odrůda je známá pro své silné pižmové a kořeněné aroma. Garlic Bud jsme zkřížili s odrůdou Cali Sativa Haze, která odrůdě Garlic Mist propůjčila sativové vlastnosti. Výsledkem je tedy Garlic Mist, který má vyváženou genetiku - 50% indiky a 50% sativy.

Garlic Mist vám může nabídnout indikové i sativové účinky. Její vyvážená genetika je cítit i v průběhu zhulenosti. Po potáhnutí z jointu či bongu budete nejprve cítit silné sativové účinky. Do mozku se vám dostane spousta energie, co vám zvedne náladu. Vaše smysly zbystří a vy se můžete začít i smát. Nakonec převezme hlavní roli indika a vy se hezky uklidníte a uvolníte. Indikové účinky uvolní vaše svaly a spustí hulihlad, takže mějte po ruce nějaké dobroty.

Květy odrůdy Garlic Mist produkují nezvyklou, ale příjemnou vůni. Během kvetení se vaše pěstírna naplní vůní česneku a koření. Tato odrůda voní daleko více pikantně než jiné odrůdy. Jedná se o opravdový zážitek. Při kouření pocítíte trochu jiné chutě, které připomínají česnek, citrón a další citrusy.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Sativa 50% Indica 50%
Doba květu indoor
8 - 9 týdnů
Genetika
Original garlic bud x 100% Cali Sativa Haze
Vůně
Česnek, citron
Výška rostliny
uvnitř 90-140 cm, venku 140-180 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemí

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!