Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Garlic Mist Regular

Průměrné hodnocení: 3 (4× hodnoceno)

Říct, že odrůda Garlic Mist je unikátní, by bylo značné podhodnocení této odrůdy. Tato odrůda je totiž něco mimořádného. Šlechtitelům se povedlo zlepšit žádoucí vlastnosti tak, aby došlo k produkci neskutečných aromat a silných medicinálních vlastností.

Garlic Mist zdědila většinu svého silného terpenového profilu od svého rodiče - odrůdy Garlic Bud. Tato indika-dominantní odrůda, se poprvé objevila v 90. letech minulého století. Tato odrůda je známá pro své silné pižmové a kořeněné aroma. Garlic Bud jsme zkřížili s odrůdou Cali Sativa Haze, která odrůdě Garlic Mist propůjčila sativové vlastnosti. Výsledkem je tedy Garlic Mist, který má vyváženou genetiku - 50% indiky a 50% sativy.

Garlic Mist vám může nabídnout indikové i sativové účinky. Její vyvážená genetika je cítit i v průběhu zhulenosti. Po potáhnutí z jointu či bongu budete nejprve cítit silné sativové účinky. Do mozku se vám dostane spousta energie, co vám zvedne náladu. Vaše smysly zbystří a vy se můžete začít i smát. Nakonec převezme hlavní roli indika a vy se hezky uklidníte a uvolníte. Indikové účinky uvolní vaše svaly a spustí hulihlad, takže mějte po ruce nějaké dobroty.

Květy odrůdy Garlic Mist produkují nezvyklou, ale příjemnou vůni. Během kvetení se vaše pěstírna naplní vůní česneku a koření. Tato odrůda voní daleko více pikantně než jiné odrůdy. Jedná se o opravdový zážitek. Při kouření pocítíte trochu jiné chutě, které připomínají česnek, citrón a další citrusy.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Sativa 50% Indica 50%
Doba květu indoor
8 - 9 týdnů
Genetika
Original garlic bud x 100% Cali Sativa Haze
Vůně
Česnek, citron
Výška rostliny
uvnitř 90-140 cm, venku 140-180 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemí

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!