Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Fruity Jack / Jack El Frutero by Philosopher Seeds
Výrobce

Fruity Jack / Jack El Frutero

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Rodiče Fruity Jacka pocházejí z genofondu Reggae Seeds, dobrých přátel a spolupracovníků společnosti Philosopher Seeds. K vývoji této odrůdy použili vítěze Spannabisu z roku 2012 – Respect #13.

Coby otcovská linie byl použitá reverzní (hermafroditní) samice odrůdy Jack the Ripper, což je sativní fenotyp s relativně krátkou dobou květu a unikátní chutí – kromě toho, že nový hybrid skvěle stabilizovala.

Fruity Jack je silná kytka s minimem listů, takže se dobře stříhá. Díky převaze sativy v rodokmenu Philosopher Seeds doporučují sázet 9–16 rostlinek na metr čtvereční. Dá se použít i metoda SOG s 20 rostlinkami na metr čtvereční, pokud se rovnou přepne na květovou fotoperiodu 12/12. Kromě toho Fruity Jack vyžaduje spoustu hnojiva, aby projevil veškerý potenciál, a to ve všech fázích růstu a květu. Dá se pěstovat hydroponicky i v zemině.

Palice jsou natolik pryskyřičnaté, že se využívají k výrobě medicínských výtažků. O dobrém léčebném využití svědčí i poměr THC a CBD 2:1.

Fruity Jack se vyznačuje harmonickou směsí příchutí po obou rodičích. Převládají hazeové a citrusové tóny, pod nimiž se skrývá široké spektrum ovocných podtónů, zřetelných zejména při vaporizaci.

 

Tuto odrůdu naleznete v nejnovějším vydání lunárního kalendáře Cannapedia pro rok 2019 - edice Konopné odrůdy s CBD. Jako dárek jsou součástí i konopná semínka.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
70% sat./ 30% ind.
Doba květu indoor
60–70 dní
Doba květu outdoor
začátek/půlka října
Genetika
Respect #13 x Jack the Ripper #1
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!