Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Easy Haze / K13-Haze by Philosopher Seeds
Výrobce

Easy Haze / K13-Haze

Průměrné hodnocení: 4 (4× hodnoceno)

Easy Haze / K-13-Haze je produkt samoopylení (S1) odrůdy Special K, která po svých rodičích zdědila jen ty nejlepší rysy: silnou kompaktní struktuře křovitého typu po Yumbolt a tenké listy, kadidlové aroma a jasný sativový účinek po Kali Mist (Western Winds).

Pěstuje se velmi snadno. Vyvíjí si spoustu postranních větví, takže se dá pěstovat metodou SCROG. Vzdálenosti mezi kolénky a celkový vzrůst jsou v porovnání s ostatními sativami spíše menší.

Zvládá dobře i výkyvy ve výživě, teplotní stres, škůdce a nemoci. Je zejména odolná vůči vysoké vlhkosti prostředí, skutečně odrůda do jakéhokoli terénu!

Dokonale se hodí do outdooru, při pěstování v hlíně dosahuje úžasné velikosti a větve má kompletně pokryté jasnými trichomy. Zastřihávání v horní části je efektivní způsob, jak udržet výšku pod kontrolou. Používejte 25–50litrové květináče, pokud nechcete, aby vám přerostly přes hlavu.

Chuť i vůně této haze obsahuje citrusové a kovové tóny, připomínající tropické ovoce jako ananas. V průběhu školení (curing) začnou vynikat lahodné kořeněné tóny.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
70% sat./ 30% ind.
Doba květu indoor
55–65 dní
Doba květu outdoor
konec září, začátek října
Genetika
Special K S1
Vůně
citrusová
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!