Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Dance World

Průměrné hodnocení: 3.6 (7× hodnoceno)

Povznášející odrůda s vynikajícím léčebným potenciálem. Dance World vznikl zkřížením dvou různých fenotypů odrůdy Dancehall a jeho genetický základ tvoří směs převážně mexických a afghánských variet zkřížených s vynikající léčivou odrůdou Juanita la Lagrimosa.

Dance World je poměrně nízká rostlina s převážně indikovým růstem a výškou od 60 do 120 cm. Kvete zhruba osm týdnů a její květenství mají opět spíše indikový vzhled. Účinkem se ovšem od většiny ostatních indik liší.

Podobně jako všechny léčebné odrůdy od Royal Queen Seeds i tato má vysoký obsah CBD, téměř stejný jako obsah THC. Již z názvu lze tušit, že účinek Dance World by se dal popsat jako povznášející a povzbudivý – podobně jako jamajská taneční hudba, po níž byly pojmenovány její rodičovské rostliny. Tyto konopné odrůdy s vysokým obsahem CBD mají protizánětlivé účinky a působí proti bolesti, úzkosti anebo křečím.

Semínka jsou feminizovaná, takže z nich nevyrostou samčí rostliny. Budou-li pěstovány správně, vyrostou z nich pouze nádherně kvetoucí samičí rostliny.

Během růstu či kvetení nevydává příliš silnou vůni. Po nadrcení a při konzumaci se z něj však začne linout aroma, které je komplexní směsí zemitých vůní s kořeněnou, téměř ovocnou příchutí. Dance World je odrůda ceněná zejména pro své léčivé vlastnosti a povznášející účinek.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
75% sat./ 25% ind.
Doba květu indoor
8 týdnů
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Dancehall 20 x Juanita la Lagrímosa
Výška rostliny
uvnitř 60–100 cm, venku 80–120 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Indikace

S jakými obtížemi vám může tato odrůda pomoci

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!