Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Critical Kush

Průměrné hodnocení: 4.7 (7× hodnoceno)

Ve světě pěstování konopí se jedněmi z nejoblíbenějších odrůd staly hybridy, které v sobě spojují to nejlepší z obou rodičů. Právě takový hybrid je i Critical Kush. Hybridizací Critical Mass s O.G. Kush se podařilo pěstitelům z RQS vytvořit odrůdu s plnou a bohatou chutí.

Tento hybrid je převážně indika, která roste do střední výšky a tedy je ideální pro pěstování v mírně omezeném prostoru. Čas kvetení přichází zhruba po 55 až 60 dnech, což je rychlost až zázračná. Pokud jde o léčebné využití, přináší úlevu od stresu a bolesti, pomůže uvolnit napětí a stres, pomáhá proti nespavosti.

Critical Kush nabízí vynikající chuť. Kouř je spíše zemitý s aromatickým a kořeněným podtónem. Některé odrůdy jsou tak pižmovité, že to až není příjemné, to však není případ této skvěle vyvážené lahůdky s rafinovaným buketem. Tento hybrid je skutečně jiný než všechny ostatní hybridní odrůdy typu kush. Stejné je to, že má bohatý, lahodný a voňavý kouř s jemným, ale výrazným aroma. Díky střední velikosti se hodí do malého prostoru nebo pro pěstování uvnitř.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
20% sat. / 80% ind.
Doba květu indoor
7–8 týdnů
Doba květu outdoor
konec září
Genetika
Critical x O.G. Kush
Výška rostliny
Uvnitř: 60–100 cm, venku: 100–140 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář
rastezz
4 roky 3 měsíce
Pěstoval jsem tuto odrudu v květináči na balkoně,v severní oblasti ČR v podhůří Orlických Hor. Sklizeň cca. koncem října. Výška cca více jak 160 cm výnos slušný.Aroma výrazná sladká vůně i chuť.Plíseň žádná. účinky velmi dobré usměvaví relaxační model bez utlumujících účinků.Tak na mě působí. Když si chci dobře zahulit volím tento model radši než ostatní loňské modely,který se taky vydařily. Celkově skvělá zkušenost,klidně bych si tento strain vypěstoval někdy znovu. :)))
1

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!