Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Amnesika 2.0 by Philospher Seeds
Výrobce

Amnesika 2.0

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Amnesika 2.0 je výsledkem evoluce první odrůdy semenné banky Philosopher Seeds – Amnesiky. S ohledem na zkrácení doby květu zkřížili „cordobský klon“ Amnesie s uznávaným Critical Mass od Mr Nice Seed Bank.

Nová řada Amnesiky se vyznačuje explozivním růstem a krátkou dobou květu. Ideální je metoda SOG, 25–30 kytek na meter čtvereční. V takovém případě Philosopher Seeds doporučují dodržet dobu růstu okolo 2 až 3 týdnů a odstranit spodní větve, aby se vyvinul dostatek bočních větví nahoře.

outdooru rostě vitálně a do výšky. Při pěstování v zemi nejsou dvoumetrové kytky výjimkou. Na balkonech a terasách Philosopher Seeds doporučují používat 11litrové až 40litrové květináče.

Amnesika 2.0 se pěstuje snadno, zvládá všechna pěstební média a všechny metody. Struktura se středně velikými vzdálenostmi mezi větvemi a minimem listů umožňuje snadné zastřihávání. Je dobré používat sítě či opory, aby větve unesly váhu palic.

Amnesika 2.0 přináší jemnou směs skunkových a hazeových tónů. Je to výjimečně aromatická kytka, a to jak v čerstvém, tak sušeném stavu. Chutná sladce a skutečně originálně – po lískových oříšcích.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
70% sat./ 30% ind.
Doba květu indoor
55–65 dní
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
Critical Mass x Amnesia Haze
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!