Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

White Yoda Auto by Philosopher Seeds
Výrobce

White Yoda Auto

Průměrné hodnocení: 4.2 (5× hodnoceno)

K vývoji Auto White Yoda ve Philosopher Seeds použili legendárního Lowrydera a klon White Russian vybraný v roce 2002. Bylo potřeba sedmi generací, než se podařilo stabilizovat nejlepší vlastnosti White Russian a vyjevit její plný potenciál v samonakvétací podobě.

White Yoda Auto se pěstuje snadno, vyznačuje se kompaktním růstem a tvoří jednu velkou ústřední palici. Obvykle je zralá ke sklizni 75–90 dní od vyklíčení.

Venku tvoří spousty palic kompletně pokrytých pryskyřičnými žlázami. Ve dvacetilitrovém květináči může během slunečného období roku, když je opravdu pěkně, hravě dosáhnout výšky 120 cm.

White Yoda Auto je ideální pro ty, kdo mají malou pěstírnu. Philosopher Seeds doporučují fotoperiodu 20/4, aby rostlinky mohly ukázat, co v nich je. Pokud je prostoru opravdu málo, světlo se dá zredukovat na 12 hodin denně. Růst pak nebude tak explozivní. Ať už se ale pěstuje v indooru nebo outdooru, vždy je nejlepší po vyklíčení sázet pouze jednou čili jít rovnou do konečného květináče.

White Yoda Auto si uchovává vůni, chuť i další vlastnosti po své matce White Russian. Chutná sladce s nádechem vlhké půdy, a po této harmonické kombinaci následuje exkluzivní chuťový dojezd.

 

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
hybrid ruderalis
Genetika
White Russian x Lowryder (hybrid ruderalis)
Životní cyklus
75–90 dní od vyklíčení
Výška rostliny
120 cm
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!