Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Sweet Love by Philosopher Seeds
Výrobce

Sweet Love

Průměrné hodnocení: 5 (1× hodnoceno)

Při vývoji odrůdy Sweet Love byla využita oblíbená Juanita la Lagrimosa od Reggae Seeds, která byla zkřížená se samcem Tropimanga od Philosopher Seeds, jenž jí dodal sladkost, strukturu a stabilitu. Výsledný kříženec zaujme vůní, vzhledem i terapeutickými vlastnostmi.

Sweet Love je velká rostlina, tvoří jednu velkou hlavní palici a vypadá jako vánoční stromek. Roste bujně, ale všechny exempláře mají identickou strukturu, takže Philosopher Seeds doporučují vysadit asi 12 rostlinek na metr čtvereční, aby se podpořilo boční větvení. V tomtéž prostoru se při pěstování metodou SOG dá vysadit i 20/25 rostlin a takto podpořit vývoj silného stonku.

Venku se dá výška Sweet Love redukovat tak, že se použijí květináče menšího objemu. V tom případě je dobré nechat semena naklíčit na sklonku jara nebo během prvních tří týdnů léta.

Aroma i chuť si získaly značnou oblibu – sladké tóny Sweet Love se během školení (curing) dále prohlubují. Philosopher Seeds doporučují alespoň dvoutýdenní školení, aby plně vynikl chuťový potenciál této lahůdky.

Poměr THC a CBD 1,5:1 je jedním z důvodů, proč byla Sweet Love na Growmed – BESFES v roce 2013 oceněna jako nejlepší odrůda proti bolesti.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60% sat./ 40% ind.
Doba květu indoor
55–65 dní
Doba květu outdoor
začátek/půlka října
Genetika
Juanita la Lagrimosa x Tropimango
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!