Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Sugar Pop by Philosopher Seeds
Výrobce

Sugar Pop

Průměrné hodnocení: 4 (2× hodnoceno)

Sugar Pop je dalším plodem spolupráce mezi Reggae Seeds a Philosopher Seeds. V tomto případě tým šlechtitelů z Philosopher Seeds zkřížil hybrid odrůd White Russian a Kalijah s hermafroditem Jack The Ripper. Výsledný kříženec je nejindikovější odrůda jejich edice Golo Line. Hodí se do indooru i outdooru a díky velkému množství pryskyřičných žláz se ve Španělsku využívá k výrobě léčebných extraktů.

Sugar Pop se vyznačuje charakteristickým hybridním růstem. Mezi větvemi jsou průměrně velké rozestupy, listy mají krásnou zelenou barvu a rostlinka roste jako z vody. Jakmile se přepne na květ, Sugar Pop si vytvoří silný hlavní stonek s několika málo postranními větvemi, na nichž se skví kompaktní palice ojíněné spoustou trichomů.

Sugar Pop je velmi odolná vůči vysokým teplotám i škůdcům a nemocem. Je však poněkud citlivá na přehnojení, takže pozor.

Sugar Pop chutná sladce, což je dědictví po White Russian, ale v aroma se harmonicky setkávají všichni její rodiče – počínaje zemitými tóny Kalijah a konče kořeněnou hazeovou vůní „Jacka Rozparovače“. Živé kytky voní diskrétně, ale po několika dnech školení se aroma zvýrazní a prohloubí.

 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
60% sat./ 40% ind.
Doba květu indoor
55–65 dní
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
RK #14 x Ripper #1
Šlechtitel
Philosopher Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!