Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Skunk #11®

Průměrné hodnocení: 3.7 (15× hodnoceno)

Skunk #11 má neochvějné místo mezi konopnými legendami a také je to jediná odrůda od Dutch Passion, které se už prodalo více než milión semen. Je dost dobře možné, že se jedná o nejpopulárnější odrůdu na světě... což má své důvody, protože to rozhodně není žádný obyčejný skunk.

Mnozí ho pěstují už léta a ani nechtějí zkoušet jiné odrůdy! Tato vysoce stabilní, prvotřídní odrůda je výsledkem dlouholetého šlechtění špičkových genetických zdrojů, a také se jedná o odrůdu, která je velmi tolerantní vůči chybám a vykazuje výborný růst a vitalitu. Skunk #11 je výjimečně odolný proti plísni a chorobám. Z léčebného hlediska působí proti úzkosti a přináší uvolnění těla.
Skunk #11 vitálně roste v každém růstovém médiu, v indooru, ve skleníku nebo venku. Je to silná rostlina s palicemi pokrytými pryskyřicí a tradičním kořeněným aroma ze staré školy (typ Shiva) a s bohatou chutí ve stylu Indica Cheese. Hlavní skunkový specialista z Dutch Passion doporučuje sklízet po 7 týdnech; palice mohou být v této době ještě zelené, ale Skunk #11 právě v této době dosahuje svého kvalitativního vrcholu. Jedná se o odrůdu špičkové kvality, která je nabízena za pozoruhodně dostupnou cenu, uvážíme-li, jak skvělý podává výkon.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převažující sativa
Doba květu indoor
9 týdnů
Doba květu outdoor
první polovina listopadu ve skleníku
Genetika
Skunk #1
Vůně
kořeněná
Šlechtitel
Dutch Passion
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!