Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

SexBud by Female Seeds
Výrobce

SexBud

Průměrné hodnocení: 4.3 (3× hodnoceno)

SexBud je výsledkem mnoha let tvrdé práce. Tato fešanda vznikla zkřížením speciálního fenotypu White Grapefruit s legednou Female SeedsC99. SexBud byl na trh uveden nedávno (v roce 2015) a od té doby si rychle získává popularitu.

Jedná se o vylepšenou verzi C99 s uchovanými sativními vlastnostmi, i když ve struktuře listů se kloní spíše k indice. SexBud roste jako typická sativa, to znamená, že je to vysoká kytka s dlouhými a ohebnými větvemi a přehlednou strukturou.

Dobře reaguje na řízkování, tzv. nízkostresový trénink (LST) i SCROG a SOG. Dlouhé pružné šlahouny jsou porostlé ojíněnými a chlupatými paličkami. SexBud se dá pěstovat v jakémkoli prostředí a daří se mu i veku, pokud tedy nejsou teploty moc vysoké či moc nízké.

Od ostatních odrůd se odlišuje nesmírně svůdnou chutí a vůní. Aroma patří k těm nejživějším a nejhlubším vůbec. V komplexním buketu se setkávají stopy grapefruitu, ananasu a broskve, ale i dalších aromatických plodů. Extrémně ovocná vůně je doprovázená příchutí tropického ovoce.

 

Tuto odrůdu naleznete v nejnovějším vydání lunárního kalendáře Cannapedia pro rok 2019 - edice Feminizované konopné odrůdy. Jako dárek jsou součástí i konopná semínka.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Většinou sativa
Doba květu indoor
8–9 týdnů
Genetika
C99 x White Grapefruit
Vůně
ovocná
Výška rostliny
Indoor: 80–100 cm |Outdoor: 100–200cm
Šlechtitel
Female Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!