Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Purple Haze#1

Průměrné hodnocení: 4.4 (18× hodnoceno)

Klasika mezi klasikami, dědictví 70. let v Americe. Purple Haze byla nejoblíbenější odrůda na Woodstocku, i když nepatřila k nejsilnějším a měla minimální výnos, květy měla jen málo rozvinuté. Po desítkách let křížení a selekce přinášejí Positronics na trh tuto klasiku s revolučním duchem.

Vyznačuje se bujným růstem a mocným stonkem, který se barví do fialova. Větve jsou daleko od sebe. Růstová struktura je podobná jako u odrůdy Claustrum, větve jsou ve tvaru svícnu, takže květenství jsou rovnoměrně rozmístěná. Listů není moc, a na to, že jde o haze, jsou poměrně jemné a hodně zoubkované. Květy se zabarví krásně do fialova, v odstínech od fialkové po vínově červenou.

Purple Haze#1 dorůstá velkých rozměrů a větve budou potřebovat podepřít nebo zavěsit, aby se nezlomily pod tíhou palic. Rovněž kořenový systém bude potřebovat hodně prostoru, takže nejde o kytku vhodnou na balkony nebo terasy.

Vůně se směsí kadidla a skořice, lehce kyselkavá, opravdu jedinečná. Chuť je komplexní, se širokým spektrem sladkých až kořeněných příchutí, a se silným kadidlovým dozvukem na patře.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně sativový hybrid
Doba květu indoor
70 dní
Doba květu outdoor
70 dní
Genetika
Purple Thai x Haze
Vůně
bylinná vůně (jako čerstvě posekaná tráva)
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!