Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Claustrum

Průměrné hodnocení: 4.2 (13× hodnoceno)

Claustrum je křížencem nejlepších sativ. V jeho genetice se setkává Kali Mist, Super Silver Haze a Jack Herer. První křížení bylo provedeno mezi Super Silver Haze a Kali Mist, avšak výsledky byly hodně nepředvídatelné. Positronics nicméně vybrali exemplář, který se vyznačoval rovnoměrným zastoupením znaků obou rodičů, a tento supersativní hybrid zkřížili s jednou nejvyhlášenějších odrůd historie – Jackem Hererem, a tak vznikla hojně oceňovaná odrůda Claustrum.

Tento sativní hybrid roste tak dynamicky, že to zaskočí i nejzkušenější pěstitele. Má strukturu ve tvaru svícnu, s velkými rozestupy mezi dokonale rozmístěnými větvemi. Díky tomu jsou všechny palice rovnoměrně provzdušněné a vzniká hodně bočních výhonků. Rostlina má malé množství velkých listů a v době květu z palic vykouknou dlouhé blizny. V indooru dokáže spotřebovat i 100 000 lumenů na metr čtvereční a snadno vyroste i do metrové výšky, takže je potřeba optimalizovat osvětlení. Venku v dobré půdě dosáhne i pětimetrové výšky.

Aroma je typicky hazeové. Jedná se o komplexní směsici kadidlových vůní, která člověka přenese do katedrály. Kadidlo je silně přítomné i v příchuti, s nádechem borovice a eukalyptu na patře.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně sativový hybrid
Doba květu indoor
80 dní
Doba květu outdoor
první týden listopadu
Genetika
Kali Mist x Super Silver Haze x Jack Herer
Vůně
kadidlová
Výška rostliny
indoor: přes 1 metr, outdoor: až 5 m
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!