Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Orange Juice

Zatím nehodnoceno

Orange Juice je jedním z nejvíce osvěžujících konopných strainů v našem katalogu. Blížící se spíše Sativě, s tlustými a špičatými květy vydává průlomové aroma mandarinky, které ještě předtím nebylo na konopí spatřeno. Její bohatý terpenový profil je bezpochyby jejím nejvíce osobitým rysem. Proto pěstování Orange Juice je jako pěstování semínka, jehož terpeny byly co do kvantity a kvality přeneseny na úplně novou úroveň.

Morfologie

Orange Juice je kříženec přibližující se Sativě s velmi silným vertikálním růstem a početnými větvemi pozoruhodné hustoty. Hlavní centrální palice je určitě nejširší ze všech, ale mnohočetné soubory postranních větví za ní také nezaostávají. Rostlina, která kvetení zakončuje v 9-10 týdnech, je silná, dynamická a krásně zabarvená do lehce zelené barvy zděděné po své linii Skunk.

Sklizeň

Její palice mají spíše podobu Sativy: jsou podlouhlé a pokryté s příšerným množstvím krásných oranžových chlupů. Nicméně, co dělá tento strain tak speciální, je jeho úžasná vůně.

Vůně a chutě

Tady je klíč k jejímu rozléhajícímu se úspěchu. Příchuť pomerančové šťávy je jednou z těch, které zůstanou ve vaší mysli navždy. Je jednou z těch lahodných vůní, kterou nepřestanete hledat, abyste jednou našli to mimořádné aroma pomerančové šťávy, jež pohladí vaše nozdry. Jednou z těch, co se těžce reprodukuje. Voní jako sladké pomeranče, trochu jako mandarinka, a zůstává dlouho v ústech. Její chuť je šťavnatá a osvěžující.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
30% Indika / 70% Sativa
Doba květu indoor
63-70 dní
Doba květu outdoor
konec září/začátek října
Genetika
Tangie x Tangie
Vůně
sladké pomeranče, mandarinky
Výška rostliny
Výška outdoor: 3 m
Šlechtitel
Dinafem
Země
Španělsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!