Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

One Love Haze by Little Pepe

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Little Pepe je skvělý hudebník a symbol rastafariánské kultury ve Španělsku i za jeho hranicemi. Svůj talent vložil i do této nové haze nazvané One Love Haze a sponzorované bankou Positronics. Byla vybrána z několika desítek odrůd, a to na základě svého hazeového potenciálu a sladké vůně.

Vybrána byla zapomenutá Haze#19, jelikož není zatížená hendikepy jako ostatní linie typu haze (rychlost dozrání, produktivnost). Od počátku se vyznačuje bujným růstem, má středně velké rozpětí mezi větvemi a středně tlustý stonek. Coby převážně sativa má výrazně sativní listy tmavě zelené barvy a brzy nasadí do květu.

S ohledem na konečnou výšku je někdy potřeba rostlinu podepřít, aby se moc nenahnula nebo nepřekotila. Je vysoce citlivá na plíseň. Pěstování v organickém substrátu s přírodními hnojivy podpoří výslednou chuť.

Voní jako exotický parfém, což budou jistě kvitovat pamětníci klasických haze. Na jazyku se odehrává hotová exploze chutí, mezi nimiž se mísí aromatické byliny jako tymián a bazalka s cedrem a trochou mahagonu.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Sativa
Doba květu indoor
65 - 70 dnů
Doba květu outdoor
druhá půlka října
Genetika
haze#1 x haze#9
Vůně
exotická
Šlechtitel
Positronics Seeds
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!