Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Mazar®

Průměrné hodnocení: 4.2 (44× hodnoceno)

Mazar je jednou z nejlepších odrůd, jaké se Dutch Passion kdy podařilo vyvinout. Jejich původní Mazar je klasika z 80. let, která vznikla ze speciálního Skunk#1 zkříženého s ceněným Afghani. Genetika se dočkala dalšího vylepšení v roce 1997 a nakonec se Mazar udržel na trhu jako jedna z nejprodávanějších odrůd všech dob. Mazar svým vzhledem připomíná vánoční stromek se silnými postranními větvemi. Díky mohutnosti a energickému růstu je Mazar dobrou volbou pro méně zkušené pěstitele. Jedná se o poctivý afghán s mimořádně dobrou produkcí pryskyřice. Ke konci období květu může vyžadovat oporu. Vydává výraznou vůni.

Mazar byl jednou z prvních odrůd Dutch Passion dostupných ve formě feminizovaných semen. Od té doby byl použit i dalšími semennými bankami při vývoji nových hybridů. Palice jsou lepkavé, vysoce aromatické, sladce zemité, s příchutí dobrého afghánského hašiše a s nádechem borovice / citrusového ovoce.

Tato odrůda je dostupná ve formě regulérních, feminizovaných a samonakvétacích feminizovaných semen. Jedná se o zavedenou klasiku, která získala řadu ocenění.

1. místo Tipo Forte, Bologna 2008
2. místo High Life Cup 2002
2. místo HTCC 1999
Kytka roku – Soft Secrets Magazine, 2014

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
100% Indika
Doba květu indoor
8-9 týdnů
Doba květu outdoor
začátek listopadu
Genetika
Afghan x Skunk F1
Vůně
výrazná
Šlechtitel
Dutch Passion
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!