Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Fast Flowering OGKZ

Zatím nehodnoceno

Fast Flowering OGKZ z dílny Humboldt Seed Organization je feminizovaný, konopný strain s převahou Indiky, který vychází z křížení samce OG Kush Auto a OGKZ. Výsledkem je úžasná genetika, která vyniká pro svou krátkou kvetoucí fázi, velkou výnosnost, vysokou kvalitu svých objemných a extrémně aromatických květů a efektem, který vás naplní naprostým klidem a radostí.

„Genetika s rozléhajícím se úspěchem v USA!“

„Jedno z nejrychlejších feminizovaných semen v konopné zahradě“

Rychle kvetoucí OGKZ pochází z genetiky, která byla vždy široce uznávaná na nejexkluzivnějších amerických fórech. Rostlina produkuje nespočet palic plných pryskyřice v krátké době. Klíčovými faktory pro optimální růst jsou střídmé krmení a pečlivé sledování jejího vývoje.

Rychle kvetoucí OGKZ roste jako Sativa, ale kvete jako Indika. To znamená, že její struktura je nejdříve otevřená, ale při kvetení se stane hustější. Její kvetoucí období je krátké, opravdové požehnání, které zabraňuje nebezpečím jako je vlhkost a škůdci. Rostliny mohou být sklizeny již po 58 dnech, což dovoluje větší sklizeň v kratším čase.

„Hojnost vůní pro tvé pohodlí“

„Ponoř se do příjemného a aromatického moře senzací“

Převažující terpen rychle kvetoucí OGKZ je limonen, který je zodpovědný za její citrónové aroma. Její květiny jsou plné pryskyřice a terpeny vyzařujícími extrémně aromatickou vůni s hlubokými citrusovými tóny a hořkými ohnivými tóny se stopkami koření. Sofistikovaný koktejl se specifickou osobností, který zaujme každého.

Už pár potáhnutí stačí k pocitu nesmírného klidu a radosti a k přenesení do stavu pohody, kterou si budete chtít zachovat navždy. Je to perfektní strain pro ty bezstarostné momenty, kdy se potřebujete uklidnit a zrelaxovat. Jakmile zkusíte, pochopíte, že tato rostlina je jednou z královen parketu v USA!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indika
Doba květu indoor
58-63 dní
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
OG Kush Autoflowering x OGKZ
Vůně
citrus, koření
Výška rostliny
Výška outdoor: 3 m
Šlechtitel
Humboldt Seed Organization
Země
USA

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!