Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Fast Flowering Green Crack

Průměrné hodnocení: 3.2 (5× hodnoceno)

Rychle kvetoucí Green Crack od Humboldt Seed Organization je feminizovaný, konopný strain blížící se Indice, který vyniká svojí rychlostí, velkou výnosností, intenzivním a pronikavým sladkým aroma, a nese prvky koření a citrusových plodů. Je výsledkem křížení mezi samcem Green Crack a samicí Green Crack. Tento energický strain se vypořádá s jakoukoliv situací, na kterou narazí.

„Rychlost a rodokmen“

„Lahodná a rychlá genetika srovnatelná s nejlepšími klasickými strainy“

Rychle kvetoucí Green Crack vykazuje vysoce oceňované rysy na základě odolnosti, výnosnosti, chuti a efektu. Tato rostlina má navíc v rukávu ještě jednu vlastnost: impozantní rychlost. Její kvetoucí fáze je mezi 44 až 50 dny, což umožňuje lehčí kultivaci, jelikož více rostlin může být pěstováno uvnitř v daném prostoru a pokud rostou venku, dá se vyhnout komplikacím na poslední chvíli.

Rozvíjí se do středně velkých rostlin s listy a mezery mezi patry podobnými Sativě, její větve jsou dlouhé a její podlouhlé listy jsou prořídlé. Tato morfologie dovoluje optimální růst, protože rostlina je během růstu vystavena velkému množství vzduchu a světla. Její hojné plody, plné zdravých, extrémně aromatických, rozměrných a lepivých palic, jsou vždy zdrojem potěšení.

„Opravdový dárek pro vaše smysly“

„Mocné aroma a uklidňující efekt, který ovládne vaše tělo, mysl a duši“

Přítomnost rychle kvetoucí rostliny Green Crack okamžitě pocítíte. Vždycky je středem pozornosti v jakékoliv zahradě díky svému perlivému, zahalenému aroma, které dosahuje daleko.

Vážně nemůžete chtít více… Kromě jejího skvělého aroma, je lehká na pěstování, nepotřebuje moc pozornosti a produkuje dobré a hojné konopí v rekordním čase. Je důležité upozornit na její „rychlou“ povahu, neboť jí činí úspěšnou rostlinou v jakémkoliv klimatu či prostředí. Její rychlost zabraňuje možným plísním či útokům škůdců a garantuje prvotřídní výsledky.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indika
Doba květu indoor
44-50 dní
Doba květu outdoor
půlka září
Genetika
Green Crack Auto x Green Crack
Výška rostliny
Výška outdoor: 2,5m
Šlechtitel
Humboldt Seed Organization
Země
USA

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!