Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Fast Flowering Green Crack

Zatím nehodnoceno

Rychle kvetoucí Green Crack od Humboldt Seed Organization je feminizovaný, konopný strain blížící se Indice, který vyniká svojí rychlostí, velkou výnosností, intenzivním a pronikavým sladkým aroma, a nese prvky koření a citrusových plodů. Je výsledkem křížení mezi samcem Green Crack a samicí Green Crack. Tento energický strain se vypořádá s jakoukoliv situací, na kterou narazí.

„Rychlost a rodokmen“

„Lahodná a rychlá genetika srovnatelná s nejlepšími klasickými strainy“

Rychle kvetoucí Green Crack vykazuje vysoce oceňované rysy na základě odolnosti, výnosnosti, chuti a efektu. Tato rostlina má navíc v rukávu ještě jednu vlastnost: impozantní rychlost. Její kvetoucí fáze je mezi 44 až 50 dny, což umožňuje lehčí kultivaci, jelikož více rostlin může být pěstováno uvnitř v daném prostoru a pokud rostou venku, dá se vyhnout komplikacím na poslední chvíli.

Rozvíjí se do středně velkých rostlin s listy a mezery mezi patry podobnými Sativě, její větve jsou dlouhé a její podlouhlé listy jsou prořídlé. Tato morfologie dovoluje optimální růst, protože rostlina je během růstu vystavena velkému množství vzduchu a světla. Její hojné plody, plné zdravých, extrémně aromatických, rozměrných a lepivých palic, jsou vždy zdrojem potěšení.

„Opravdový dárek pro vaše smysly“

„Mocné aroma a uklidňující efekt, který ovládne vaše tělo, mysl a duši“

Přítomnost rychle kvetoucí rostliny Green Crack okamžitě pocítíte. Vždycky je středem pozornosti v jakékoliv zahradě díky svému perlivému, zahalenému aroma, které dosahuje daleko.

Vážně nemůžete chtít více… Kromě jejího skvělého aroma, je lehká na pěstování, nepotřebuje moc pozornosti a produkuje dobré a hojné konopí v rekordním čase. Je důležité upozornit na její „rychlou“ povahu, neboť jí činí úspěšnou rostlinou v jakémkoliv klimatu či prostředí. Její rychlost zabraňuje možným plísním či útokům škůdců a garantuje prvotřídní výsledky.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
převážně indika
Doba květu indoor
44-50 dní
Doba květu outdoor
půlka září
Genetika
Green Crack Auto x Green Crack
Výška rostliny
Výška outdoor: 2,5m
Šlechtitel
Humboldt Seed Organization
Země
USA

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!