Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Blueberry Cheesecake by Female Seeds
Výrobce

Blueberry Cheesecake

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Blueberry Cheesecake (vícenásobný hybrid Cheese x Blueberry) byl selektován z nesmírně vitální a aromatické matky. Female Seeds se snažili oživit tento velice unikátní, kdysi nalezený fenotyp, jenž měl úžasné aroma Blueberry Cheesecake. Blueberry Cheesecake má dva fenotypy, které se liší pouze ve vzhledu. První je krátký a křovitý (indikový typ) a od začátku období květu zdvojnásobí svou velikost. Fenotyp č. 2 je vysoký a štíhlý (typ sativa)a jeho výška se ztrojnásobí.

Rostliny jsou silně pryskyřičnaté, rostu zdravě a dynamicky a mají lehce modrý nádech. Květenství mají limetkově zelenou až tmavě fialovou barvu, s oranžovými chloupky pokrytými závojem krystalů. Po přepnutí na režim 12/12 dokážou až ztrojnásobit svůj objem a vzrůst. Květy jsou zalité trichomy odshora dolů. Dokonalá kytka zejména do středozemního podnebí, kde slouží k výrobě čarasu.

V období květu se z ní line vskutku intenzívní odér: uhlíkový filtr je vysoce doporučován. Chutná nejprve po ovoci a pak při výdechu po sýru. Z léčebného hlediska je Blueberry Cheesecake užíván k uklidnění těla i mysli.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Většinou indika
Doba květu indoor
7–9 týdnů
Genetika
Blueberry x Cheese
Vůně
intenzivně ovocná a smetanově sýrová
Výška rostliny
Indoor: 80–120 cm / Outdoor: 100–150 cm
Šlechtitel
Female Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!