Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Amnesia Kush by Dinafem
Výrobce

Amnesia Kush

Průměrné hodnocení: 4.5 (2× hodnoceno)

Amnesia Kush od Dinafem Seeds je převážně sativní feminizovaná odrůda, která vznikla zkřížením linií Amnesia Haze a OG Kush. Šlechtitelský tým Dinafem Seeds v něm vymáčkl to nejlepší ze dvou vysoce ceněných ikon konopné kultury – první z nich je velmi populární v holandských coffeeshopech a druhá patří k nejoblíbenějším odrůdám ve Spojených státech. Dohromady se jedná o kanabisový koktejl par excellence.

Amnesia Kush je odrůda vhodná pro všechny typy pěstitelů. Vyznačuje se delikátní, leč přetrvávající citrusovou vůní i chutí. Ze semínka vyroste velice energetická rostlina se středními vzdálenostmi mezi kolénky a četnými větvemi, obsypanými hutnými bambulemi přetékajícími pryskyřicí. Z kombinace dvou vyhlášených odrůd vznikla chuťovka s jedinečným terpenoidním profilem.

Amnesia Kush reaguje velice příznivě, když má hodně světla a je zásobován dostatkem živin. Pokud stráví fázi růstu i květu v suchém prostředí s mírnou teplotou, bude se mu dařit zcela ideálně. Jeho příjemné aroma je dáno vysokým obsahem terpenu limonenu. Venku se této odrůdě daří obzvlášť dobře, zejména v mírném, kontinentálním či středozemském klimatu anebo v komfortu skleníku. Nevyžaduje mnoho péče, ale je dobré nechat mezi kytkami dostatek prostoru, aby se mohly zdárně vyvíjet.

Amnesia Kush se pyšní pronikavou vůní i chutí se silnou svěží stopou citrusových plodů. 

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
70% sat./ 30% ind.
Doba květu indoor
60–70 dní
Doba květu outdoor
půlka října
Genetika
Amnesia Haze x OG Kush
Vůně
pronikavě citrusová
Výška rostliny
Ouudoor: až 3 m
Šlechtitel
Dinafem
Země
Španělsko

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!