Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Cannapedia 2018 – Kalendář konopných odrůd ve čtyřech unikátních edicích právě v prodeji

Nástěnné kalendáře nemusí být jen praktickým pomocníkem, ale také skvělým doplňkem. Tak jako ty od první české internetové encyklopedie konopných odrůd Cannapedia, která opět po roce vydává unikátní edici čtyř druhů kalendáře dle typu odrůd. Součástí každého balení je navíc semínko jako dárek!

Díky čtyřem verzím tak máte možnost vybrat si pro sebe jinou variantu než například pro kamaráda. Přehlídka významných odrůd od zahraničních semenných bank pro rok 2018 je rozdělena do čtyř tematických okruhů: Legendy, Samonakvétací, Feminizované a CBD.

 

Jak si vybrat ten váš kalendář?

Legendární konopné odrůdy: Nejúspěšnější odrůdy v historii konopné kultury, milníky ve vývoji šlechtění marihuany, prvotřídní genetiky, které si vydobyly uznání u gurmánů i pěstitelů celého světa – pouze takové a žádné jiné patří do klubu konopných legend! V našem kalendáři mají své místo sladké delikatesy ze zámoří, skunkové nářezy z Holandska i exotické krásky ze Španělska. Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 ks feminizovaného semínka odrůdy BCN Critical XXL od semenné banky Seed Stockers.

Samonakvétací konopné odrůdy: Dnes už běžná součást výbavy každého zkušeného pěstitele – semena odrůd, která vykvetou úžasně rychle a za jakýchkoli podmínek. Které samonakvétací odrůdy patří v současnosti mezi osvědčené klasiky? A jaké jsou nejžhavější novinky a zajímavosti v tomto svižně se rozvíjejícím oboru? Součástí kalendáře je dárek v podobě 1 ks feminizovaného semínka a 3 ks regulérních semínek. Vybírat můžete z těchto kombinací odrůd a seedbank.