Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Northern Light Automatic

Průměrné hodnocení: 4.1 (10× hodnoceno)

Northern Lights je jednou z nejznámějších konopných odrůd na světě. Jedná se o převážně indiku, kterou se v sedmdesátých letech podařilo vypěstovat v USA z afghánské genetiky. V osmdesátých letech se pak dostala do Holandska a brzo se stala standardem pro indoorové pěstování. V průběhu posledních pár let však došlo k řadě změn, pokud jde o techniky pěstování a šlechtění, a tudíž vznikl Northern Light Automatic coby dokonalý mix nového i starého.

Nyní je k dostání i v samonakvétací a feminizované podobě. Northern Light Automatic se skvěle hodí k pěstování v indooru, nicméně v teplém podnebí je možné jej pěstovat i venku. Rostlina začíná růst a produkovat květy téměř ihned a dá se sklízet za pouhých 9 až 10 týdnů od zasazení semínek. Dlužno dodat, že Northern Light Automatic je docela macek: roste do výšky zhruba 90–120 centimetrů, takže na to, že jde o samonakvétací varietu, se jedná o poměrně velkou rostlinu.

Podobně jako původní Northern Lights má i Northern Light Automatic příjemnou sladkou chuť. Jedná se v podstatě pořád o tutéž známou klasiku, pouze s tím rozdílem, že je samonakvétací. Tím pádem se také výborně hodí k léčebným účelům.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
80% ind./ 20% rud.
Doba květu indoor
5–7 týdnů
Doba květu outdoor
5–7 týdnů
Genetika
Northern Light x ruderalis
Životní cyklus
9–10 týdnů po vysazení
Výška rostliny
80 - 120 cm ve vnitř, 130 - 160 cm venku
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!