Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Maroc by Female Seeds
Výrobce

Maroc®

Průměrné hodnocení: 5 (1× hodnoceno)

Maroc je pravá venkovka, speciálně vyšlechtěná k tvorbě pryskyřice ve stylu svých původních předků. Zkřížením s Auto NL a stabilizací po dobu několika generací se Female Seeds podařilo výrazně zkrátit dobu květu, a přitom uchovat unikátní vůni hašišových kytek z marocké Ketamy. Kvetení začíná někdy i v půlce července, v závislosti na zeměpisné šíře.

Palice jsou velké, dlouhé a štíhlé, s otevřenou strukturou, díky které se světlo dostane do všech částí rostliny. Rovněž to rostlinám umožňuje dobře se vypořádat s hrozící plísní. Především to ale vede k tvorbě spousty trichomů. I když marocké geny zaručují přirozenou odolnost vůči plísňovým a houbovým chorobám, pěstitelé z celého světa upozorňují, že ve vlhčím klimatu bude lepší jistá opatrnost.

Maroc má nesmírně silný kořenový systém. I při minimu závlahy si vyvíjí neuvěřitelně rychle kořeny, které ve snaze najít vláhu pronikají do půdy stále hlouběji. Optimální výsledky jsou při pěstování venku ve skleníku.

Je důležité mít na paměti, že k dosažení opravdu původní marocké chuti by se rostliny musely pěstovat přímo v okolí Ketamy. Ale i tak může evropský pěstitel očekávat aromatickou a ke všemu i hodně brzkou úrodu. Jedinečnost odrůdy podtrhuje nadprůměrná tvorba trichomů a zemitě květinový buket.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Většinou indika
Doba květu indoor
7–9 týdnů
Doba květu outdoor
září
Genetika
Pure Cultivar Ketama
Vůně
zemitě květinová
Výška rostliny
Indoor: 150 cm | Outdoor: 150–300 cm
Šlechtitel
Female Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!