Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Kali Dog

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Kali Dog je elitním zástupcem silné genetiky pocházející od mistrů oboru z USA. Je to sice převážně indika, současně ale vykazuje výrazný vliv sativ skrytých v jejím rodokmenu – a z toho plynou zajímavé vlastnosti, jako jsou velké a husté palice, silná vůně po skunku a plná chuť.

Kali Dog se v původní podobě pěstovala již před více než dvaceti lety a oblíbená byla pro silnou, téměř ohromující citrónově „benzínovou“ příchuť. Pěstitelé si tuto kytku bezesporu oblíbí i díky podsadité, husté růstové struktuře. Kali Dog je vcelku žrout, bude tedy vděčně přijímat silné květové stimulátory a jakékoli živiny.

Pěstování může být poněkud obtížnější, protože obvykle preferuje nižší vlhkost – palice Kali Dog mohou být náchylné k napadení hnilobou, plísní nebo padlí. To jsou ovšem přirozené důsledky těžkých, hustých palic – takže je potřeba trocha zvýšené péče. Dobře reaguje na zástřih a směrování růstu. RQS doporučuje nenechat rostliny během vegetativního období dorůst do příliš velké výšky, protože mívají tendenci se dál vytahovat do výšky ještě během prvních pár týdnů květu. Kvetení trvá 8 až 10 týdnů, v průměru 9 týdnů.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
40% sat./ 60% ind.
Doba květu indoor
9 - 10 týdnů
Doba květu outdoor
konec října
Genetika
Chemdog x Sour Diesel
Vůně
po skunku
Výška rostliny
Uvnitř: 90–160 cm, venku: 175–210 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Fotogalerie

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!