Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Honey Cream – fast

Průměrné hodnocení: 4 (1× hodnoceno)

Honey Cream si ve Španělsku, kde byl také poprvé vypěstován, v současnosti rychle získává místo mezi klasickými odrůdami. Rodokmen tvoří směs světoznámých indik, jedná se o trojnásobného křížence odrůd BlueBlack, Maple Leaf Indica a White Rhino. Tato krásná, komplexní a silná kytka těží ze své hybridní vitality. Od nástupu kvetení je Honey Cream připraven ke sklizni za 6 až 7 týdnů, není ale nutno spěchat – nechá-li se plně dozrát, odměnou bude bohatá sklizeň. Venku dozrává koncem září. 

Honey Cream má intenzivní, velmi sladké, téměř karamelové aroma. Příchuť je o něco méně sladká než aroma a lze ji popsat jako sladkou až zemitou. Díky komplexní genetice můžou jednotlivé fenotypy přinášet pestrou škálu chutí a vůní, nejvýraznější je nicméně sladké, krémově karamelové aroma.

Od pohledu roste jako klasická indika – rostliny jsou nízké a keřovité a kypící hustými palicemi bohatými na pryskyřici. Po medicínské stránce coby převážně indika slouží k relaxaci, léčební uživatelé ji užívají při různých tělesných neduzích. Honey Cream neboli „Medový karamel“ je určen pro milovníky indik, kteří ocení jeho velmi zrychlený výkvět.

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
35% sat./ 65% ind.
Doba květu indoor
6 - 7 týdnů
Doba květu outdoor
začátek října
Genetika
BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino
Výška rostliny
Uvnitř: 100–160 cm, venku: 180–250 cm
Šlechtitel
Royal Queen Seeds
Země
Nizozemsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!