Domů
Cannapedia Encyklopedie konopných odrůd

Hlavní záložky

Výrobce

Gorilla Zkittlez Auto

Zatím nehodnoceno

Bestseller z naší feminizované kalifornské kolekce právě přešel do samonakvétací podoby. S odrůdou GORILLA ZKITTLEZ AUTO™ můžete perlit celý den.  

Chuťové pohárky vám explodují nad ovocnými příchutěmi jako nikdy předtím. Původní kříženec Gorilla Glue a Zkittlez byl nyní nakřížen s naší kmenovou BF Super Auto #1, čímž získala úžasnou sílu a odolnost proti škůdcům a stresu. Kořenová struktura zděděná po naší Super Auto #1 se probudí k životu od prvního dne.  

Tato neuvěřitelně aromatická samonakvétačka doslova vybuchne do podoby vánočního stromku s vůní borovice během pouhých 75 dní, čímž vytvoří hojnost nádherných kushokvětů pokrytých nesčetnými šťavnatými trichomy. Konečná výška v indooru bude 80 až 100 cm a výnos v průměru 420 g/m².  

Užijte si nářez v podání zabijáckých amerických genetik ‘Gorilla Glue + Zkittlez’ zkušeně skloubených do fantastického automatu s 20% obsahem THC, jak potvrzuje tým v Barneys Farm Lab. Pozor ale na přetížení smyslů: z vůně a léčebných účinků GORILLA ZKITTLEZ AUTO™ se vám může zamotat palice!

Základní parametry

Informace o původu a životních cyklech rostliny

Typ
Hybrid
Genetika
Gorilla Glue x Zkittlez x BF Super Auto #1
Životní cyklus
75 dní
Výška rostliny
80-120 cm
Šlechtitel
Barneys Farm
Země
Nizozemsko

Účinky

Jak na vás bude odrůda působit

Diskuze

Přidat komentář

V databázi nejsou žádné komentáře. Buďte první, kdo okomentuje tento produkt!

V databázi nejsou žádné recenze. Buďte první, kdo recenzuje tento produkt!